بارگذاری تصویر...

شما از قبل می دانید که سرمایه شما مهم است. پیش از هر چیز، بدون سرمایه گذاری، بدون پوکر، آیا این درست است؟ اما منصفانه است که بگوییم اگر می‌ خواهید از موفقیت طولانی‌ مدت در بازی لذت ببرید، مدیریت موفق سرمایه‌ گذاری یک مهارت کاملاً حیاتی است که باید به آن مسلط شوید.

هر چه به عنوان یک بازیکن پوکر جدی تر باشید، باید در مورد مراقبت از سرمایه خود جدی تر باشید. اگر یک حرفه ای هستید و برای درآمد به سرمایه خود متکی هستید، بسیار مهم است که از آن محافظت کنید تا سقوط نکنید. اگر عمدتاً برای سرگرمی بازی می‌ کنید و بدتان نمی‌ آید که هر چند وقت یکبار واریز کنید، می‌ توانید کمی آرام‌ تر باشید. اما هیچ کس به عنوان یک بازنده درازمدت قصد ندارد پوکر بازی کند.

بنابراین چگونه باید به مدیریت بانکداری برخورد کرد؟ خوب، درست است که بگوییم هیچ رویکرد «یک اندازه متناسب با همه» وجود ندارد. برای اکثر مردم، یک رویکرد فشرده، رویکرد درستی است. از نوسانات بزرگی که می‌ توانند از نظر روحی و جسمی روی شما تأثیر بگذارند، اجتناب خواهید کرد. و هر زمانی که نمودارهای ساده دیکته کنند، خرید های خود را بالا و پایین خواهید کرد. می‌ توانید این موارد را در راهنمای جامع برای تسلط بر مدیریت بانک پول پوکر برای بازی‌های نقدی و مسابقات پیدا کنید.

این موضوع فقط در مورد پول نیست. فیل گالفوند یکی از معتبرترین بازیکنان این بازی است و اشاره می‌ کند که مدیریت خوب سرمایه‌ گذاری همچنین به این معناست که ثابت کنید آنقدر خوب هستید که به طور مرتب سطحی را که در آن هستید پیش از بالا رفتن، شکست دهید تا ببینید آیا می‌ توانید همین کار را انجام دهید یا خیر. در مخاطرات بالاتر مگر اینکه در جریان بازی‌ های خصوصی منتخب نباشید، پوکر با هر سطحی که بالا می‌ روید سخت‌ تر می‌ شود.

مدیریت سرمایه گذاری نباید فقط برای کاهش احتمال شکست شما باشد. قوانین سرمایه گذاری می توانند هم به عنوان چک سلامت و هم به عنوان نرده محافظ برای شما عمل کنند.

گالفوند ادامه می دهد که اگر بازی خود را می شناسید، خودتان را می شناسید و در ارزیابی برتری خود در بازی هایی که بازی می کنید خوب هستید، یک رویکرد تهاجمی تر می تواند بهتر باشد و به شما کمک کند پتانسیل خود را به حداکثر برسانید. به گفته گالفوند، با این حال، این فقط برای تعداد کمی از بازیکنان کار می کند و در صورت نیاز به سرعت پایین تر از سطوح را شامل می شود. اگر خود را در رده های بالای بازی نمی دانید، درست است.

در قلب مدیریت، سرمایه، یافتن سطحی است که بتوانید در آن برنده شوید. هنگامی که شما یک برنده ثابت در آن سطح هستید، سرمایه شما به حدی افزایش می یابد که می توانید به حرکت به سمت بالا نگاه کنید. حرکت به سمت بالا به معنای برنده شدن بیشتر است، اما مهم این است که نفس خود را در خانه رها کنید. اگر شروع به از دست دادن کردید، می‌ توانید به سرعت از حساب بانکی خود عبور کنید، بنابراین باید با توجه به الزامات بانکی خود، از سرمایه خود عقب نشینی کنید. پایین آمدن سریع بهتر از ماندن در سطحی است که در آن یک بازنده معمولی باشید.

مدیریت بانک پول پوکر برای بازی های نقدی و مسابقات

مدیریت موفق سرمایه گذاری نیز بسته به بازی هایی که انجام می دهید متفاوت است. تورنمنت ها بیشترین تنوع را دارند و اگر بازیکن تورنمنت هستید، باید مدیریت مالی سخت گیرانه تری را به کار بگیرید. این به این دلیل است که می‌ توانید در یک دوره بسیار طولانی بدون حتی پول نقد ادامه دهید و سرمایه شما باید بتواند در مقابل آن مقاومت کند. امیدواریم این اتفاق برای شما رخ ندهد، اما مهم است که به یاد داشته باشید که می تواند برای بهترین ها اتفاق بیفتد. واریانس بی ثبات است.

هرچه فیلدها بزرگتر باشند، جوایز بزرگتر می شوند، اما همچنین واریانس خود را افزایش می دهید. انجام حجم زیادی از تورنمنت ها واریانس را کاهش می دهد و شما را به انتظارات واقعی خود نزدیک می کند، اما قرار دادن حجم عظیمی از آن دشوار است؛ برای نمونه، زمان زیادی می برد. MTT های استاندارد با ساختار مناسب تعهد بزرگی را می طلبند. به همین دلیل است که برخی از بازیکنان توسط توربو یا حتی هایپر توربو وسوسه می شوند. هرچند، هر چه ساختار سریعتر باشد، واریانس بیشتری وجود دارد. مراقب باشید بیش از حد بازی نکنید و خود را خسته نکنید، یا تعداد زیادی تورنمنت را همزمان انجام ندهید. شما می دانید که بدون رنج بازی خود چند نفر می توانید بازی کنید.

بازی‌ های نقدی تنوع بسیار کمتری نسبت به مسابقات دارند و سطوحی را برای بالا و پایین رفتن در اختیار شما قرار می‌ دهند. به طور کلی، هر چه تعداد حریفان کمتری با آنها بازی کنید، واریانس بالاتری دارد. Six-max عملکرد بیشتر اما نوسانات بزرگتر را ارائه می دهد. بازی‌ های نقدی هدآپ ممکن است هیجان‌ انگیز باشند، اما بسیار تهاجمی نیز هستند. این به این صورت است که شما در حال بازی NLHE هستید. اگر در حال بازی PLO هستید، باید به خودتان پول بیشتری بدهید تا با آن بازی کنید.

 

پول پوکر

 

7 قانون برای مدیریت موثر بانک در پوکر

در این سری Bankroll، ما قصد داریم به هر چیزی که با مدیریت بانک و به طور کلی امور مالی پوکر مرتبط است نگاه کنیم. اما همیشه خوب است که با اصول اولیه شروع کنید، بنابراین قبل از رفتن به سطح بعدی، این هفت قانون مدیریت سرمایه را بررسی کنید.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

  • از کم شروع کنید و هدف بلندی داشته باشید

شما می خواهید اعتماد به نفس و مهارت های خود را تقویت کنید و خنثی کردن تمام کارهای سخت خود آسان تر از بازسازی مجدد است.

 

  • بالاتر از سرمایه خود بازی نکنید

ممکن است گرفتن یک شات بزرگ وسوسه انگیز باشد، اما اگر از بین نرود چه؟ به صورت بلند مدت فکر کنید و به یک دید بزرگ تکیه نکنید.

 

  • منضبط باشید

مدیریت موفقیت آمیز بانک پول پوکر به نظم و انضباط بستگی دارد، اما این بدان معنا نیست که پوکر نمی تواند سرگرم کننده باشد. وقتی برنده می‌ شوید پوکر سرگرم‌ کننده‌ تر است.

 

  • استراحت کنید

اگر می‌ بازید و احساس می‌ کنید احساساتی شده‌ اید، فقط بازی را متوقف کنید. پس از بازگشت بازی ها همچنان وجود خواهند داشت.

 

  • از تعقیب ضرر خودداری کنید

باخت بخشی از پوکر است، هیچ کس همیشه برنده نمی شود، مهم نیست که فیل هلموت چه می گوید. تعقیب ضرر احتمالاً منجر به ضررهای بزرگتر می شود. Ls خود را بردارید و ادامه دهید.

 

  • سوابق دقیق را نگه دارید

این کاملاً حیاتی است. باید بدانید در تمام بازی‌ های مختلفی که انجام می‌ دهید، میزان سرمایه‌ تان چقدر است، چقدر برنده هستید و چقدر در بازه‌ های زمانی خاص ضرر می‌ کنید.

 

  • به تصویر بزرگ نگاه کنید

مهم‌ تر از همه، از دوستان حرفه ای در رمزنگاری راهنمایی بگیرید، اگر شک دارید، کوچک‌ نمایی کنید. مدیریت موفقیت آمیز سرمایه گذاری به یک بازی طولانی بستگی دارد، بنابراین یک چشم انداز بلند مدت داشته باشید. گرفتار نتایج کوتاه مدت نشوید و بدانید که در نمودار شخصی خود نزولی و همچنین صعودی خواهید داشت. منضبط بمانید، متمرکز بمانید و به یاد داشته باشید که یک حرفه پوکر موفق یک ماراتن است، نه دوی سرعت.

 

چگونه یک حساب بانکی پوکر را شروع کنم؟

اولین قدم برای شروع یک حساب بانکی پوکر، تعیین میزان پولی است که می توانید در یک سایت پوکر آنلاین واریز کنید. به یاد داشته باشید، بانک شما فقط باید حاوی وجوهی باشد که برای زندگی روزمره شما لازم نیست.

مهم نیست که شما فقط می توانید 100 دلار بپردازید، اما یکی از دوستان شما در فکر واریز 10000 دلار است. سرمایه شما برای شما شخصی است و همچنین حرفه پوکر شما نیز شخصی است. قبل از هر چیز روی خود و موقعیت خود تمرکز کنید.

بیشتر سایت‌ های پوکر آنلاین دارای بازی‌ های نقدی با سهام 0.01/0.02 دلار یا 0.02 دلار/0.05 دلار هستند، به این معنی که می‌ توانید مدیریت صحیح حساب بانکی پوکر را حتی با کوچک‌ ترین سرمایه‌ گذاری‌ ها دنبال کنید. به همین ترتیب، سایت‌ های پوکر مانند PokerStars، حتی PokerStars NJ و PokerStars MI، 888poker، و PartyPoker دارای تورنمنت‌ های نشست و برخاست و تورنمنت‌ های چند میز با خرید کمتر از 0.50 دلار هستند. هیچ بهانه ای برای بازی نکردن پوکر در چارچوب محدودیت های بانک شما وجود ندارد.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

شروع یک حساب بانکی پوکر بدون پول

برخی از بازیکنان تصمیم می‌ گیرند که اصلاً بدون سرمایه شروع کنند و سعی می‌ کنند از ابتدا یک بانک سرمایه بسازند. آن‌ ها در یک سایت پوکر آنلاین ثبت‌ نام می‌ کنند، در تورنمنت‌ های freeroll بازی می‌ کنند که بازی رایگان است (همانطور که از نامشان پیداست)، و از هر پولی که از این بازی‌ های رایگان به دست می‌ آید برای ساختن یک سرمایه مالی استفاده می‌ کنند.

کریس “عیسی” فرگوسن، زمانی در طی 18 ماه از 0 دلار به 10000 دلار رسید. فرگوسن 9 ماه طول کشید تا مسابقات فری‌ رول و بازی‌ های نقدی با کمترین ریسک را به 100 دلار برساند و سپس 9 ماه دیگر برای رسیدن به هدف 10000 دلاری خود طول کشید.

فرگوسن در واقع در یک نقطه به 28000 دلار رسید، همه اینها از چیزی جز زمان سرمایه گذاری شده و عزم زیاد. مطمئناً این یک استراتژی مدیریت بانک پول پوکر مناسب است، اما ابزارهای بیشتری برای به دست آوردن بازده دو برابر یا بیشتر در سرمایه گذاری پوکر شما وجود دارد.

پول نقد پوکر

هدف این بازی تلاش برای ساختن یک بانک در سریع ترین زمان ممکن نیست، بلکه ساختن آن با سرعت خود است. این مسابقه ای نیست که ده ها خرید خرید انجام دهید. روی بهترین بازی پوکری که می‌ توانید و بهبود مهارت‌ های خود تمرکز کنید، بنابراین از بهترین کتاب‌ های استراتژی پوکر و بخش استراتژی PokerNews به نفع خود استفاده می‌ کنید تا از شانس بیشتری برای ماندن در شرط‌ هایی که می‌ خواهید بازی کنید، برخوردار شوید.

ممکن است به نظر کار سختی باشد که خرده‌ بازی‌ ها را خرد می‌ کند و هر بار فقط تعداد انگشت شماری بیگ بلایند به سرمایه شما اضافه می‌ کند، اما حداقل شما در حال پیشرفت هستید.

 

چگونه می توانم حساب بانکی پوکر را سریعتر بسازم؟

اگرچه همه می‌خواهند یک حساب بانکی پوکر را در زمان بی‌ سابقه بسازند، این روند می‌ تواند نسبتاً کند باشد. فرگوسن زمانی که در مسابقات 0 تا 10000 دلاری خود در مسابقات فری‌ رول بازی می‌ کرد تنها 0.14 دلار در ساعت دریافت می‌ کرد، اما نرخ ساعتی او مهم نبود.

استفاده از جوایز خوشامدگویی که سایت‌ های پوکر آنلاین ارائه می‌ دهند، یکی از راه‌ هایی است که به شما کمک می‌ کند تا سرمایه خود را افزایش دهید و به رشد آن سریع‌ تر از بازی ساده پوکر کمک کنید.

علاوه بر این، به دنبال تبلیغات ویژه‌ ای باشید که توسط سایت‌ ها ارائه می‌ شوند که می‌ توانند ارزش بیشتری را از طریق پاداش یکبار، بلیط مسابقات پوکر رایگان یا موارد مشابه مشاهده کنند.

5 / 5. 71

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد هنر موفقیت در مدیریت بانکی پول پوکر چیست؟

© تمام حقوق برای وب سایت شرط باز محفوظ میباشد.